Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a vörös hajról?

Mi a véleményetek a vörös hajról?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek a természetes vörösről (persze gesztenyebarna árnyalatok) ? mien stílus illene hozzá?
2011. aug. 10. 20:37
1 2
 1/12 Bogee123 ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon szép a vörös hajszín^^ gesztenyebarnával különöseen... szívesen át is festeném olyanra :-)
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is szép a vörös. :)
2011. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
nekem is tetszik
2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
szép
2011. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
imádom :)
2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a stílus nem hajszínfüggő. Főleg akkr, ha a természetes hajszíned.


A gesztenyebarna amúgy szép szín, de természetesben nemnagyon látni, mindenki csak festi inkább.

Nekem szőkésbarna-szerű hajam van szép szőke helyett olyan igazi sárgás fényű vöröses tincsekkel benne, és a hajamnak is olyan meleg fénye van (olyan mézszín).

Na én barnára festem, hogy ne legyen olyan nagyon sárga, azt hiszem ez mindent elárul a természetes vöröses hajról alkotott véleményemről :D

Amúgy ami tényleg vöröses, tehát nem sárga, hanem olyan igazi vörösréz, vagy vöröses barna színű, az tényleg nagyon szép, de természetesben én olyat még csak 2-szer láttam életemben: egyszer a tv-ben és egyszer angliában...

A többieké festett volt...

2011. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat akkor nem festem be :)

amúgy nekem olyan világosbarna színű vöröses fénnyel és vannak benne ilyen szőke, vörös, fekete csíkok mind ha melírozva lenne de nekem természetes és úgy látom nincs értelme befesteni :)

2011. aug. 11. 07:54
 8/12 anonim ***** válasza:
"mind ha" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A vörös haj szerintem mindenképpen amolyan szexuális túlfűtöttséget sugároz a környezetében tartózkodó férfiak számára.
2011. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a vörös

nem az a pirosas,bordós vörös

voltammár gesztenyebarna,tetszett

de most rézvörösre hajtok,és alakul.még 1 festés és nagyonszéplesz:D

főleg a fehér bőrömhöz,zöld szememhez,és kicsit szeplős arcomhoz:D imádom

2011. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!