Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vehetem rá a szüleimet,...

Hogyan vehetem rá a szüleimet, hogy megengedjék a hajfestést?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok. Szőkésbarna a hajam de szeretném kiszőkíteni de eddig reménytelen, hogy megengednék.
2011. júl. 12. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak a melírt próbáld ki, azt biztos megengedik. :))
2011. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, én egy 15 évesnek a melírt sem engedném meg. De mi a baj a hajszíneddel? Nem kell ám befestetni csak azért, hogy menőbb legyél, vagy legyen mivel dicsekedni a barátnőidnek... Pláne nem szőkíteni, ami még jól tönkre is teszi a hajad. Úgy fog tőle hullani, hogy pár év múlva kopasz foltok lesznek a fejeden.


Nekem nevelőanyám évek óta szőkítteti és már itt tart...

2011. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele, hogy semmilyen színű akkor inkább szőke legyen vagy barna ne szőkésbarna ajj :/
2011. júl. 12. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni őket pár melírcsíkra, az olyan lesz, mintha a nap szívta volna ki.
2011. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezt annyira bírom, mikor a szülők nem engedik meg.. 16 vagyok, egy éve szőke a hajam, itthon annyit mondtak, hogy szerintük nem állna jól, inkább ne csináltassam meg szerintük. Megcsináltattam és jó lett. A nagymamám az kiakadt, hogy a szőke haj k*rvás, azóta is azzal győzköd, hogy festessem vissza.

De mit csinálnának a szüleid ha egyszer csak szőke hajjal mennél haza? Kitagadnának?:D

2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én inkább nem akarom megtudni, hogy mit csinálnának XDD :S nagyon szigorúak sajnos de nem értem minek szólnak bele. végülis az én hajam :SSS ááá..
2011. júl. 12. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hennával festeni!
2011. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hennával nem lesz szőke.
2011. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább fest barnára sötét barnára vagy mogyoróbarná, de ne szőkísd ki tönkre megy a hajad felnőtt korodra parókát kell majd venned, ha kiszőkíted (kiszívatod) nagyon roncsolja a hajad
2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De van Henna szőke festék vagy színező!!!

[link]

2011. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!