Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém hajfestést lehet így...

Extrém hajfestést lehet így csinálni?

Figyelt kérdés
hülye kérdés, de valaki azt mondta nekem, hogy ismer valakit, aki kékre festette a haját úgy, hogy vett kreppapírt, kíszőkítette a haját, bevizezte a kreppapírt és dörzsölte a haját amíg átnem fogta a szín a haját.. szóval.. létezhet ilyen? vagy ez csak egy baromság?
2010. nov. 9. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem,de ki tudja...

Egyébként ha ezt akarod sokkal egyszerűbb ha veszel egy szinezőt:)

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen valótlan amit hallottál mert még a ruhát se fogja be a kreppapír színe.

18/F

2010. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismim szövegkiemelővel festette be a haját. (csak csíkokat)

Elég extrém, de nem túl tartós! :D :D

2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
okéé és akk szinezőt hol vegyek, ami elég tartós?
2010. nov. 9. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Boltba b*zmeg:DDDDD
2010. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rossmann, Dm.

Kb 800Ft és 4-6 hétig bírja a színező. Garnier pl nagyon jó.

2010. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fodrászkellékesbe:)mondjuk ilyen szinező a jeans color
2010. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

A kreppapír befogja, de nagyon gázul néz ki. A jeans colornak pedig NINCS kék színezője...én movie colort használok, de bemész egy fodrászkellékesbe, és megkérdezed milen kék hajszínezője van, akkor biztos mont legalább két fajtát...a lényeg, hogy ne vegyél mixton színezőt, vagy bármilyet, amihez oxi kell, mert annak alig van színe, és tart 2 hajmosásig. Olyat keress, amit nedves hajra kell rákenni, hagyni bizonyos ideig, és lemosni.ezek sem tartanak 4-5 hajmosásnál tovább, de sokkal szebb színük van, és kevésbé károsak. Nekem egy movie color 1 évig elég volt, pedig havonta legalább egyszer festettem a kéket, előtte szívtam az oxis, tubusos megoldással, ami max 2 festésre volt elég, és 2000 Ft-ba került...a movie color is 2000 körül van...

Szóval ha kék hajat akarsz, csináld rendesen, ne sufnituninggal. Persze előtte a szőkítés alap, különben nem látszik a kék.

20/l

3 éve kék-fekete hajjal, NEM EMO, SCENE, vagy egyéb elborult izé, csak kékmániás:)

2010. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, de csak csíkokat! Én úgy szoktam, és beválik. De csak bulikra használom, mert nem tartós. De az egész hajat, b**g, sose fogja majd be!
2010. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolónak írnám,hogy a kérdező nem írta hogy kék hajat akar,csak azt,hogy extrém hajat.Az más ,hogy a storyban szereplő csaj kékre festette a sajátját.

A Jeans color pedig fasza és viszonylag tartós szinező,nem egy vendégem ELÉGEDETT vele:D

21/L

2010. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!