Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség? Apám még nem tudja...

Lee12 kérdése:

Segítség? Apám még nem tudja de ma vettem egy borotvát és igazából nem az arcom hanem a hónom alját és a fanszőrömet akarom mert engem nagyon zavar?

Figyelt kérdés
ilyet vettem: [link] és nem tom hogy haszáljak e habot vagy gélt illetve hogy hány használatig jó és utána kell újat venni? de ha letudnátok írni hogy csináljam azt is megköszönném
2011. júl. 12. 23:01
 1/6 anonim válasza:

1-2 alkalommal használhatod (vagy addig, amíg nem húzza a szőrt). Habot, zselét jó, ha használsz, nekem a zselé jobban bejött (képemre), de nagy különbséget nem éreztem.

Használat során arra figyelj, hogy a szőr növésének irányába húzd, ne szembe vele, mert úgy benőhetnek a szőrszálak. Feszítsd meg a bőröd, és húzd le a borotvával a szőrt, nem kell aggódni, megy ez, hamar ráérzel majd. A lényeg, hogy a bőr feszes legyen, a szőrt meg növési iránynak megfelelően vágd le.

2011. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a 2-3 alkalom után csak új penge kell?
2011. júl. 12. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőnemű vagyok, a lábamon szoktam csak borotvát használni (Dove, Nívea szappannal, jól felhabosítva). A legjobbak tapasztalatom szerint a régi fajta, cserélhető pengéjű borotvák, mert minél több pengéjű egy menő borotva, annál hamarabb megy tönkre a beletapadt szőrtől (akárhogy mosod is). Cserélhető pengéjű borotvába kb 1 havonta szoktam pengét rakni, de ezt lehet érezni.

Hónaljra, fanszőrzetre jobbak a szőrtelenítő krémek, mert kevésbé vágod meg magad a sok hajlat, ránc miatt.

2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és a borotválkozás közben húzásonként mossam le a pengét?

valamint használat után mit csináljak a borotvával?

2011. júl. 12. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Cserélhető pengéjű borotva: ilyesmi mint ez.


[link]

2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom nem értek hozzá:S
2011. júl. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!