Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CELULITIS KEZELÉS mennyire...

CELULITIS KEZELÉS mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretnék kozmetikushoz menni, mert a bőrömön ha "meggyűrődik" látható a narancsbőr, és nem túl szép látvány. Nem vészes de nem szeretném azt oda :D 22 éves vagyok és még sosem voltam ilyen kezelésen. szeretnék érdeklődni hogy mennyire hatásos és hány alkalom után lehet látni a hatást? Ill. eltűnteti teljesen a celulitist?
2011. júl. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rossmannban vettem ezt az Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D-t. Karcsúsít, feszesít, formázza az alakot és leégeti a zsírt és eltünteti a narancsbőrt. Több fajtát kipróbáltam, most a piros tubusost használom. Nekem bevált, próbáld ki!


27/N

2011. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrenddel kombinálva bármelyik narancsbőr elleni kezelés vagy kence hatásos.
2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes a kozmetikus,intenzív kezelést kapsz.A bőrtől függ így nem tudom mennyire lenne szükség.
2011. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!