Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha nm rakok ennyi mindent...

Baj, ha nm rakok ennyi mindent magamra? Alig használok valamit.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

A hajamra Head&Shoulders sampont használok és noname nagyon jó balzsamot+ valamilyen pl. Palmolive tusfürdő.Testápolót sem szoktam, meg ilyen szilikonos hajvégápolókat sem, pakolást sem.


2011. júl. 15. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jó, és? :) az ember azt használja, amire szüksége van.
2011. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De aki magára rak 15 pakolást, annak van rá szüksége?
2011. júl. 15. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nekem sem volt semmire szükségem. megmostam a hajam azzal, ami épp otthon volt. ma, 2 és fél évvel később ha nem gliss kur sampont és balzsamot illetve hajpermetet használok, akkor száraz, fénytelen, durva a hajam. szóval ezek kellennek a szép hajhoz. jah, meg kell egy spéci, gyógyszertári sampon a seborrheas fejbőrömre, amire régebben azthittem korpa. szóval négy kenceficét használok, így érzemjól magam. neked egyelőre nem kell-örülj neki. később lehet h te is többfélét fogsz használni.
2011. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jó.. örülj neki hogy csak ennyi mindenre van szükséged;)
2011. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És?
2011. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj.


Én fodrászkellékesben kapható sampont és pakolást használok. 100%ig elégedett vagyok velük. Hajvégápolót sem használok. Nagyon ritkán szoktam ricinusolajat és olívaolajat tenni a hajamra. És ennyi.

2011. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!