Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a szőkétől?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem barna. 3 éve melíroztatom szőkére, nem festékkel, hanem leszivatják azokat a tincseket. Egy évbe max. 2x megyek fodrászhoz h megcsinálják, ha már annyira lenőtt. Viszont most meguntam, és nem tudom hogy szabaduljak meg tőle, mert elég sok idő lenne míg lenőne... és szerintem a festék se fogná be. Hosszú hajam van, hátam aljáig ér legvágatni viszont nem akarom. 17/L
2011. júl. 15. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
az lefelejtettem a végéről, hogy egyébként hullik is rendesen a hajam emiatt...arra gondoltam h Revalidot kéne szednem. és lényegében is ezért akarok tőle megszabadulni, mert ennyire hullik emiatt..
2011. júl. 15. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
A szőkétől nem hullik csak törik, ha hullik más az oka. Simán befested valamilyen színre, ha nincs szétégve a hajad befogja.
2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, azért ne lincseljük meg pár melír miatt.
2011. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nebula ***** válasza:
ha szőkítetted, akkor meg kéne fogja a hajad...persze ha nem tetted egészen tönkre :p
2011. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21:03 nem ribancság, tetszett, csak már meguntam, erről van szó. A többieknek köszönöm a válaszokat:)
2011. júl. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!