Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom elég furán hangzik, de...

Tudom elég furán hangzik, de hogy szabaduljak meg a barnaságtól? Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Múltkor a strandon lesültem és most elég barna vagyok,de én utálom ha barna a bőröm,mindig is világos,sápadt bőröm volt,amit imádok.Nagyon szépne megköszönném a választ
2011. aug. 23. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
megvárod amíg kifakulsz :) ez ellen nem tudsz mit csinálni.
2011. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

abszolut hülye vagy:D

de a bőrradír sagíthet.

2011. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát,már próbáltam bőrradírt is,az sem vitte le.Egyébként tudom hogy hülye vagyok,nővérem mindig mondja mikor az árnyékban bújkálok,hogy ne barnuljak le.:D

Egyébként próbáltam citromlével,valahol hallottam,hogy az talán segíthet,eléggé kifakította a bőröm,de még mindig túl barna.:/

2011. aug. 23. 15:54
 4/5 anonim válasza:
VÉGRE VALAKI aki úgy érez mint én : D én is imádom a sápadtságot, undorodom a barna bőrtől de hamar lefog a nap és tök csoki vagyok -.- amúgy zuhanyzásnál jó erősen súrold magad az igy "koptatja":D
2011. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre valaki egyetért velem.:D

Egyébként már egypárszor próbáltam valami durvább anyaggal is dörzsölni,mint a zuhanyszivacs,de nem nagyon sikerült.Most ezt a citromos ötletet kipróbáltam,de inkább csak besárgultam tőle,minthogy fehérebb lettem volna.Egyébként sötét pólókat hordok,hogy világosabbnak tűnjön a bőröm,de a legtöbben megjegyzik hogy milyen szépen lebarnultam.:/

2011. aug. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!