Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szükséges a hajfestés?

Szükséges a hajfestés?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A hajam egészséges, nincs eltörve és hosszú. Viszont a vége világosabb mint a teteje ami(főleg friss hajszáradás után amikor kicsit torzon borZ) nem szép összhatást kelt.

nyáron sajnos kiszívja mindig a nap, és úgy marad.

Arra gondoltam, hogy befestetem azért, hogy mindenhol egyforma legyen a színe. Nem szeretném hogy csúnya benyomást keltesen mert a szerkezete alapvetően jó és egészséges.

Be festhetem így? Barna a hajam de ugyan ilyen barna színre gondoltam. Így mindenhol egyforma lenne?


2011. júl. 16. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem. ahol világosabb,ott festve is más lesz az árnyalat. sztem menj el egy fodrászhoz és vágass olyan hajat,ahol ez a színátmenet érvényesül.


én is elkezdtem festetni a szép hajam,most már nagyon bánom,teljesen tönkrement, sztem ne tedd,és menj fodrászhoz

2011. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod életed hátralévő részét azzal tölteni, hogy: festés - pakolás hogy helyrehozd, festés - pakolás hogy helyrehozd, festés - pakolás hogy helyrehozd, festés - pakolás hogy helyrehozd, festés..., akkor hallgass az elsőre!
2011. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben. Az lesz.

Köszönöm :)

2011. júl. 16. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:

ha csak ezért akarod befesteni akkor azt mondom hogy ne amúgy ha megfigyeled szinte mindenkinek világosabb a haja vége mint a töve nem úgy hogy van egy vonal és innen világosabb hanem szép fokozatosan vagy ha nem így van akkor csak az én környezetembe van szinte mindenkinek ilyen haja xD


szval nyugi nem gáz ;)

2011. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!