Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy hajfestés?

Mennyibe kerül egy hajfestés?

Figyelt kérdés
Kb 30cm körüli hosszú. Barna-sötétbarnáról szeretném sima matt feketére. Mennyibe kerül egy budapesti fordrászatnál?
2011. okt. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem ehhez minek fodrász, 3000-et minimum elkér +szárítás meg a többi. Ehelyett inkább vedd meg a festéket és megleszel max 1000 ft-ból. Mert ezt még elrontani sem lehet hiszen sötétre fested, semmi extra, csak felkened és lemosod.
2011. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lenne meg maximum 1000 forintból? Nálam egy normális hajfesték 2500-nál kezdődik, ha nincs leárazva, és mindig kimarad valami a hajamból, amin aztán bánkódhatok..
2011. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában egy fodrász, ha te hozod a festéket, még akkor is elkér min. 2-3 ezret, plusz a festék még 1500-2000 Ft., szóval szerintem nem éri meg. Otthon is simán meg lehet csinálni egy ilyen "sima festést", mi is mindig itthon festjük nekem és anyának, soha semmi baj nem lett belőle, nem is szokott foltos lenni.
2011. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj a tőfestésre, mert ott tovább kell hogy rajta hagyd a festéket, hogy ne legyen két színe. Egyébként 7000Ft-tól festenek kb. fodrászatban.
2013. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!