Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három hónapja abbahagytam a...

Három hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azóta eléggé pattanásos lettem. Tud rá valaki valamilyen jó megoldást? Esetleg hatásos házipratkikák?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Kezdd el újra szedni... ;-) A terhesség nem pattanásos tini korszakba való.
2009. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini, sajnos... :) Kifejezetten a babaprojekt miatt hagytam abba...
2009. ápr. 1. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van, ha olyan alkat vagy mint én. Máig elő-előfordul, hogy pattanások jönnek rám, pedig 45 vagyok:(

Addig, amíg szedtem a fog.gátlót, nekem se volt semmi gondom.

A leghatásosabbnak a Neutrogena Visibly Clear arctonik bizonyult, jó a gyulladáscsökkentő hatása!

2009. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A 16:43-as levél írója vagyok.


Ez esetben bőrgyógyászt javaslok. Tini korszakomból tudom, hogy megpróbáltam _minden_ parktikát, ami csak létezik, és semmi lényeges eredmény. Aztán elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy szert, és 2-3 hónap alatt megszűnt a pattogások 99%-a. Gyógyszer nevet nem írok, mert tudom, h kifejezetten rá volt írva: terhes nők nem szedhetik. De biztos van másfajta, enyhébb készítmény is.

2009. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenheted bármivelnem fog elmúlni,mivel belüülről jönnek!A hormonháztartásod felborult a tabitól és azért jöttek elő!Én is így jártam!Helyre kell állítani a hormonrendszered,és el fognak tűnni!Más nem segít, nekem elhiheted...
2009. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!