Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a barna hajban a...

Divat még a barna hajban a szőke melír?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
csak ha igényes.
2011. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
nagyon nem. barna hajhoz egy-két árnyalattal világosabb szín passzol az eredetitől.a szőke melír barna hajban proli hatású.
2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha igényesen van megcsinálva, akkor nagyon szép. Mostanság a "természetesség" a divat, erről szólnak a médiában is a műsorok.


Pl. egy ilyen szép is, esztétikus is, és természetes is, modern is :)


[link]

2011. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
Szerintem nem:/
2011. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
sztem divat még.
2011. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Jó tanács: ne rakass! Amúgy már nagyon rég nem divat.
2011. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
barna hajba sűrű szőke melír nagyonszép ugynais nemvastag csíkok lesznek hanem temrészetesebb haj:)
2011. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ, látom nagyon megoszlanak a vélemények:)


régebben volt melír a hajamban, csak aztán befestettük barnára, aztán szépen lassan ahogy nőtt, meg kopott a festék, visszakaptam az eredeti hajszínem. viszont nagyon sokan mondják, hogy jól állt a melír, ezért gondolkozom rajta megint..

2011. júl. 19. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Olyat válassz, ami jól áll, és Neked tetszik, amilyennel szívesen nézel tükörbe :) Az tény, hogy nem mindenki tudja szépen megcsinálni, ezért olyan fodrászt válassz, aki ismeri az újabb termékeket, technikákat (azaz nem kizárólag berakott, dauerolt hajat készít).

Egyébként nem kell mindig a divat után menni...

2011. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm. ma délután bejelentkeztem a fodrászomhoz, melirra:) egyébkén nagyon ügyes szerencsére.


és igen, én is arra gondoltam, hogy nem kell a divat után menni. köszönöm mindenkinek a választ:)

2011. júl. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!