Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul a weet...

Mit csinálok rosszul a weet zselégyantával? Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem ezt a gyantát,de nem tudom használni,pedig az útmutató szerint jártam el.A hónaljamat szerettem volna legyantázni,de amikor felkentem és rátapasztottam a lehúzó csíkot,megpróbáltam lehúzni és szétvált a gyantától,mint valami ragasztó,természetesen a szőröm érintetlenül maradt ott...Nem csak ezzel a gyantával jártam így,hanem a natúr görgőssel is(lábon),pedig mások nagyon dicsérik...én nem vagyok valami tapasztalt gyantázó,inkább epilálok,de a hónaljamat és a bikinivonalt szeretném ezzel csinálni,csak ugye nem megy...Mit csinálok rosszul,hogy ez van?

Előre is köszönöm!


2011. júl. 16. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kicsit próbáld dörzsölni a csíkot,mikor rajta van a gyantán,hogy hozzá tudjon ragadni,és sztán egy gyors és határozott mozdulattal tépd le(kb 30 másodpercig dörzsölni bőven elég:))
2011. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!Próbálkozom majd vele,remélem most már sikerülni fog :)
2011. júl. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!