Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ciki, ha nem szőrtelenítem...

Az ciki, ha nem szőrtelenítem a combom? Ti hogyan szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés
A lábszáramat hideggyanta csíkokkal szoktam szőrteleníteni, de a combomon ezt már nem bírném ki, mert nagyon fáj. Borotválni nem akarom, mert attúl csak megerősödik.
2011. júl. 16. 15:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, h ha elkezdem szőrteleníteni, akkor megerősödik, mármint fekete és jobban látható lesz...
2011. júl. 17. 12:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ugy csinald, ahogy te jobban erzed magad.

En pl. netudnak elindulni szoros labban sehova, foleg ha valami rovidebb van rajtam.

Szerintem ha fiatal vagy, es lany, akkor az elso dolog az apoltsag kell legyen.

Aztan meg ha nem is latszik(mert szoke v vilagos) es ha van pasid (rovidbe vagy/strand) csak ugy veletnelul hozzader, o erezni fogja meg ha az szemmel nem is lathato.

Szerintem nyaron foleg LANYOKNAK az apoltsag nagyon fontos , ugy szortelenites mint mas szempontbol is.

2011. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!