Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jol all a vilagos szoke haj...

Jol all a vilagos szoke haj azoknak akiknek feher a boruk? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.

Függ az illető szemszínétől, arcformájától, meg milyen a haj fazonja, mennyire hosszú stb-stb.

Vagy-vagy. 50-50%.

2009. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában igen, természetesebb hatást kelt mint mondjuk kreol bőr esetében.
2009. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszike a valaszokat:)

amugy barnas zold szemem van barnara festett ives szemoldokom es eleg hosszucska kozepszoke hajam... de mar dontottem .. vilagos feher szoke tincseket rakok bele.. amit jol lehet hamvasitani xD

amugy koszike a valaszokat :X

2009. ápr. 2. 14:40
 4/6 A kérdező kommentje:
jah es ha elkezdek szoliba jarni msotmar meg napozni akkor ha csak tincset rakok akkor nem fog termeszetesnek tunni mert barna lesz a borom ?!
2009. ápr. 2. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Te most nem akarsz természetes lenni? ahhoz nem elég a szoli meg a tincsek...
2009. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

bocsika nem jol tettem fel a valaszt vagy kerdest..

arra ertettem hogy termeszetesnek akakrok kinezni.. de midnen nyar elejen parszor elmegyek sozliba es aztan tenger stand es barna l;eszek..

es azert kerdeztem hogy barna borrel a kozep szoke haj vilagos szoke tincsekkel mar nem lenne termeszetes:( ?!

2009. ápr. 3. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!