Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy és mennyi idő alatt...

Hogy és mennyi idő alatt lehet világos szőke hajam?

Figyelt kérdés

A hajam jelenleg vöröses sötétbarna.Tavaly fekete volt,azt leszedtem colorbe4-ral,utána nyáron elmentem fodrászhoz aki "szőkére" festette (jó indulattal világos barnára),arra aztán vörös lett kenve,és most a sötétbarna van.Naponta vasalom és mosom.Avonos cseresznyevirágos sampont/sparyt/pakolást használok.A jelenlegi színem: [link] Ugyanilyen,de vörösesen csillog.

Amilyet szeretnék: [link]


Ja igen,sok hajam van teljesen egészséges nem törik,szóval nem nagyon árt neki semmi.Decemberben 2 hetem lesz amikor nem számítanak köztes állapotok :)


2011. okt. 30. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem tudok segíteni, de a colorbe 4 előtt mikor festetted utoljára a hajadat feketére, mennyire volt fekete, mikor ezt rákented, és mennyire szedte le?
2011. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fekete előtt már nem tudom mikor volt festve,a fekete kb 4 hónapig volt és maradéktalanul eltűntette.
2011. okt. 30. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem úgy értem, hanem mikor festetted be utoljára feketére, mielőtt rákented a colorbe 4-et? És milyen színűre szedte le?
2011. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól bírja a hajad a tortúrát, akkor 2 alkalommal meg lesz szerintem.
2011. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hidrogénezés tutira kell, azt szerintem 2 hét pihentetéssel oké
2011. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A colorbe4 előtt 4 hónappal lett utoljára festve.Le akartam növeszteni mielőtt ezt megtaláltam szal nem festegettem a fekete után.És az eredeti hajszínem kaptam vissza,ami közép barna.
2011. okt. 31. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 1 nap alatt csináltam világos szőkét a feketéből xD De el is tört a hajam.

Szerintem ha leszivatod és utána befested akkor ha a minőségéböl veszít is, utána szépen ápolod akkor nincs baj:)

2011. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!