Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lejárt szavatosságú arckrémet...

Lejárt szavatosságú arckrémet használhatom?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy éve, és az előzők most fogytak el. Ez még ki sem volt bontva. Amúgy Avonos.
2009. ápr. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ha lejárt akkor ne, a joghurtot sem eszed meg, ha lejárt,de még nem, bontottad fel..

Ha valami fagyasztva van (étel) és lejár az más, mert utána fogyasztható.

2009. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha súlyos allergiás kiütéseket, ekcémát akarsz kapni, egész nyugodtan
2009. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a neve?


Én is használok több éve lejárt krémeket, nem is figyeltem soha a dátumot.

Tudom, hogy nem helyes, de sajnálom kidobni mert ahhoz drága volt. Meg nincs is tőle semmi bajom.


Próbáld ki, ha kellemetlen amikor felkened, vagy 1-2 napon belül jelentkezik valami akkor többet ne használd.

Esetleg először kisebb bőrfelületen próbáld ki, vagy éjszakára kend a könyökhajlatba a kezednél, a belső részre, tudod ahonnan a vért veszik.


De én simán felkenem, sosem volt tőle különösebb problémám, hál' istennek.

2009. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már használtam, és semmi bajom tőle. Én is sajnálom kidobni.
2009. ápr. 2. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok lejártat,Van amelyiktől semmi bajom,de olyan is volt,amitő apró piros pöttyök jöttek ki rajtam.Az utána ki is dobtam.
2009. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!