Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjem el, hogy szép,...

Hogyan érjem el, hogy szép, egészséges hajam legyen? Nagyon problémás.

Figyelt kérdés

Sosem volt puha, selymes hajam, mindig is olyan volt, mint a szénaboglya. Durva tapintású, és "könnyű", vékonyszálú, ha beletúrok, úgy áll meg, ahogy marad, nem esik le...Olyan lágyan eső selymes, rugalmas hajat szeretnék, mint a reklámokban. De csak akkor olyan ha frissen festve, vasalva jövök a fodrásztól... az első mosásig.


De nem ez az egyetlen gond, a másik az, h már 2 nap alatt zsírosodik a teteje...


Van valami megoldás?


2011. júl. 18. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is kb ez a bajom.

Az avonnak van hajvégápolója, az egész jó.

Használj mindig balzsamot, de csak a hajvégeidre kend!

Vegyél hajerősítő sampont és azzal mossad!

2011. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj balzsamot, szokták még ajánlani a tojáspakolást, felvered a tojássárgáját azt hiszem kis olajjal összekevered és rá a hajra 20 percig kb. Bekenheted a hajad végét testápolóval is.:) Hülyén hangzik de nekem használ.
2011. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a negyedik nap szokott zsírosodni és ha lusta vagyok hajat mosni akkor rakok rá hintőport
2011. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindig ajanlatos gyereksamponokat hasznalni- mert annak a ph erteke is optimalis es keves kemiai dolgok vannak benne- termeszetesen eppugy tisztitja a hajat mint a többi felnött sampon---es utanna pedig egy almaecetes öblitöt hasznalni- csoda jönni fog
2016. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!