Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be a hajamat...

Miért nem fogja be a hajamat a sötétbarna festék 3-adjára sem?

Figyelt kérdés
Középbarna hajam van, már 3-adjára próbáltam különböző festékekkel sötétbarnára festeni, de 1 hét alatt mindig ledobta. Lehetséges, hogy azért mert fél éve leszedtem a fekete festéket Colour B4 színmentesítővel? Mit csináljak, hogy befogja? (már próbáltam fodrászboltban kérni tanácsot, adtak is festéket 6%-os oxival, de azt is ledobta:S) Köszi a segítséget!
2011. júl. 19. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, tippelni tudom énis hogy a színmentesítő miatt van. Egyébként honnan szerezted azt a színmentesítőt? Leszedte a feketét?
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Dm-ben vettem Colour B4 a neve 3000Ft, teljesen leszedte elsőre a feketét barnára. Se foltos nem lett se narancssárga, visszakaptam az eredeti hajszínemet. De mivel már barna a bőröm, szerettem volna visszafesteni sötétbarnára a hajamt. Csak sajnos ledobja:(
2011. júl. 22. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem is viselte meg a hajadat? Mint mondjuk ha leszivatnád?
2011. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na találtam neked egy kérdést ezzel a készítménnyel kapcsolatban. Itt megkérdezheted ugyanezt remélem válaszolnak. Én majd a vöröst akarom kiszedni a hajamból.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2011. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tette a tönkre a hajam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem is értem miért nincs felkapva.
2011. júl. 23. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az jó, akkor hamarosan énis kifogom próbálni, amúgy valahol olvastam hogy kb. 2 hétig nem szabad utána festeni, gondolom akkor a tiedet is ezért dobta le.
2011. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 4 hónap után próbálom újrafesteni:(
2011. júl. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!