Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3%os oxigenta elég fodrászkell...

3%os oxigenta elég fodrászkellékes festék pl Wella Vagy Alfapark barna-sötétbarna hajszínének festéséhez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

hogyha az alapszíned kb. hasonló színmélységű, mint amilyenre festeni szeretnél, akkor igen.

3-asat a "szín a színben" festésekre használják általában.

2011. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia Köszi a választ. Az eredeti hajszínem hasonló.De sok melír volt benne,aztán befestettem szőkére majd beszíneztem barnára, amely 28 hajmosásig tart. Sokat kopott már kb 2hete volt ez.ezért arra gondoltam legközelebb festéket használok, de úgy hogy tovább már ne nagyon roncsoljam amúgy is gyenge szerkezetű hajam.Ezért gondoltam erre, hogy 3%ost kellene használni. Mi erről így a véleményed?Az is kopni fog nagyon?Vagy a % nem befolyásolja a kopást?csak a festék márkája?szerinted melyik a legjobb fodrászkellékes festék?
2011. máj. 24. 21:41
 3/3 A kérdező kommentje:
és persze maradok a sötétbarna hajszínnél
2011. máj. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!