Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csukló belső oldalára...

A csukló belső oldalára csináltatott kis méretű egyszerű fekete tetkó mennyire fáj? Egy fekete kismadarat szeretnék, de eléggé félek a fájdalomtól.

Figyelt kérdés
Ez a hely mennyiben befolyásolja a későbbi munkalehetőségeimet? A kozmetikai tetoválás az tényleg eltűnik 2 év után? Egyenletesen?
2011. júl. 19. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még hallottam, hogy szoktak részegen menni tetováltatni, hogy ne fájjon annyira. Ez tényleg rendesen működik?:D
2011. júl. 19. 11:00
 2/7 anonim ***** válasza:
ne menj részegen, rendes szalonban el is küldenek akkor. a munkalehetőség az adott területtől függ, pl. eü. dolgozó nem lehetsz he látható helyen van. a kozmetikai tetoválás nem egyenletesen halványul és még olyan is van, hogy a várt időn túl sem halványul, pl. unokatesóm, szemöldöke, már kb 15 éve megvan, sokat szenved vele, mert valaha fekete volt, ma már kék.
2011. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ott van tetoválásom és igazából nem fájt csak kellemetlen volt, de kibírható:))Szerintem ha már most tudod, hogy olyan állásod lesz ahol ez nem megengedett, akkor ne csináltasd meg, de egyébként ha olyan helyre csináltatod, akkor a későbbiekben egy órával v vastagabb karkötővel simán el tudod takarni. A kozmetikai tetoválásról nem tudok véleményt mondani, de szerintem nincs értelme, mert ha már megcsináltatod az szóljon egy életre.Az meg, hogy berúgva mész oda nem valami jó ötlet, de nincs is értelme mert nyugi tényleg nem fáj:)
2011. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom a rendes tetkóval, hogy elég cikisnek érezném nagymamakoromban, leszedetni meg azt mondják, hogy nagyon fájdalmas és sokba kerül. Lehet, hogy a kozmetikai nem kopna nekem se rendesen, mert egy sima tinta pecsét is rajtam marad egy hétig és csak utána kezd elhalványodni.
2011. júl. 19. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Fürödni kéne, akkor nem maradna rajtad.
2011. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naponta többször is szoktam, szal ez nem jött be:D
2011. júl. 19. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem ott van egy csillag és mit ne mondjak rohadtul fájt. Mintha az eremet vágták volna. A lapockámon ehez képest semmi volt. De amúgy kinek hogy valakinek csak kellemetlen nekem viszont nagyon fájt. Egyébként munkánál annyi max. hogy leragasztod én légiutaskísérő szeretnék lenni és hát nem tudom hogy ez a csillag mennyire fog befolyásolni majd meglátjuk.
2011. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!