Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szinte minden szert kipróbálta...

Szinte minden szert kipróbáltam de semelyik sem segített a pattijaim megszűnésében. Milyen házi praktikát ajánlanátok amivel enyhíthetem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A kozmetikusomnál van fekete szappan lehet nála venni azt próbáld ki nekem segített

2011. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
müllerben (dm v rossbanban)is lehet venni??
2011. júl. 19. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most kecsketejes szappant vettem :)

Nála: [link]

És toniknak sem boltit használok, hanem ezt:

[link]

Ha nincs kedvem főzőcskézni, akkor ásványvízzel csinálom.

Sokkal szebb a bőröm mióta nem kenek rá bolti cuccokat.

2011. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt hidd el nekem a fekete szappan nagyon soakt segített [link]

Szerintem csak kozmetikusnál lehet kapni de ha te nem jársz akkor akár melyikhez beugorhatsz lesz neki szerintem

2011. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Katiecatie válasza:

a korodtól is függ:D pl néhány éve nekem is nagy bajom volt ez, aztán most semmi:)

igyál sok vizet, ne egyél túl sok zsíros ételt(de a hal jót tesz a bőrnek), naponta kétszer arclemosó (ezen kívül vízzel is mosd meg) , hetente egyszer bőrradír, és egy hónap múlva ha nem nyomkodod fogadok eltűnik:)

bár hozzáteszem, fiatalabb korban kifejezetten törvényszerű hogy legyen pattanása az embernek, mert beindulnak a hormonok és ezzel a faggyútermelés. Szóval ne parázz:D

Legrosszabb esetben, ha egy kicsit idősebb vagy, mondjuk 14-15 vagy több, vegyél zsíros bőrre használandó alapozót/púdert/korrektort. De az eltömíti a pórusokat, tehát nem nagyon ajánlom.

remélem segítettem :)

2011. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok és szinte mindennap alaozom a bőröm mert így legalább nem látszanak a pattik.tudm h nemjó:/
2011. júl. 19. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
gyógyvíz(hévíz) nekem segített,abban mostam az arcom reggel és este és szépen elmúlt
2011. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Sokkal jobb, ha természetes arctisztítókat használsz, nem teszik annyira tönkre a bőrödet..pl. én azt szoktam csinálni, hogy először tengeri sót és olívaolajat összekeverek- ez az arcradír, majd főzök egy kamillateát, amivel kigőzölöm az arcomat, esetleg át is lehet törölni az arcot egy kamillateával átitatott vattával. Majd élesztőpakolás- az élesztőt egy pár csepp tejjel összekevered, rákened az arcodra, majd hagyod megszáradni, és vízzel lemosod. Ezek mind tisztítják (és feszesítik is) a bőrödet. Remélem segítettem. :)

2011. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom fél éve, és azóta egy pattim sincs. Az első 2 hétben kiszárította a bőröm, de utána helyre állt, azóta semmi gondom. :)

2011. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!