Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg lehet otthon is...

Tényleg lehet otthon is készíteni cukorgyantát?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam a neten hogy otthon sima cukorból,meg citromból lehet cukorgyantát készíteni.Igaz ez??És mennyire hatásos?Mennyi ideig nem nőnek ki a szőrszálak?Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban lécci írja le.Köszi:)
2009. ápr. 3. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, lehet

2 csésze cukrot, fél csésze vizet és fél csésze citromlevet összekeversz, majd elkezded melegíteni, miközben kevergeted. ezt addig csinálod, amíg sötét mézszínű lesz a paszta. megvárod, amíg annyira lehűl, hogy nem égeted vele meg magad, és magadra kened ellentétesen, mint ahogy a többi gyantát, szóval ezt szőrnövekedési iránnyal ellentétesen kell felkenni és megegyezően lerántani. lehúzhatod a bőrödről vászondarabbal, vagy ha hagyod kicsit "megkötni", akkor szabad kézzel is, így többször is fel tudod használni. a maradékot pedig vízzel le tudod mosni a bőrödről

szerintem annyira hatásos, mint a többi gyanta, csak nem annyira fájdalmas

2009. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ma csináltam először,de elrontottam :S túl híg lett.hát még próbálkozom,remélem sikerül.amúgy én ennyi adag vízhez és cukorhoz azt olvastam h csak 5 csepp citromlé kell
2010. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!