Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak még ilyen nagyon...

Vannak még ilyen nagyon vékony és ritka hajszálú nők mint én, mit ajánlatos az ilyen hajjal kezdeni, esetleg valami jó frizura ha egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Az enyém még ráadásul hullik is,ugy érzem néhány éven belül megkopaszodom... :(
2011. júl. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivizsfgálás vitaminok,tartó hajszálak vágása,ricinus olaj,vérkeringést fokozó szesz,festés,dauerolás kerülése...de mindenekelőtt a kivizsgálás!
2011. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tépett frizura kicsit dúsabb hatásúvá teszi.
2011. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

huuuuhuu ne is mondd, nekem is tök vékony, és kevés van:S alig nől...tisztára kivagyok néha miatta...

de fel a fejjel, ezen lehet azért javítani:)

pl. hullámosítással, volumennövelő termékekkel, dúsító cuccokkal...vagy vannak olyan volumennövelő hajlakkok, amiket a hajtőre kell fújni és az megemeli a hajtöveket, és többnek tűnik...vagyis azt mondják...

nem tudom igazából ezek mennyire jók, mert nekem am rövidke a hajam, így még rendes frizkót se tudok őgy csinálni, így ezekkel nem próbálkoztam, de ha neked elég hosszú, akkor biztosan sokat segíthetnek:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém kb. lapockáig érő... A tépett frizura tényleg dusabb hatást keltene? Azt hittem hogy a tépett frizurától még vékonyabbnak tünne...
2011. júl. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!