Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hasam hepehupás, löttyedt,...

A hasam hepehupás, löttyedt, és ráncos. Két terhesség után. Erősen diétázom, szépen fogyok, de lötyi az egész. Ötletek? Kozmetikai megoldások érdekelnek, plasztika kizárva. Sportolni nincs időm.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a sport se fog, csak nagyon minimálisan segíteni.. ilyen a bőröd valószínű. Megviselte a terhesség, sajnos az én hasam is ilyen, pedig már sokat fogytam.

Ilyenkor tényleg csak plasztika segíthet, de kipróbálhatsz még tekercseléseket, feszesítő kezeléseket is.

2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kemény sport segítene rajta!amúgy meg 2terhesség után fogadd el magad olyannak amilyen vagy :)
2011. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak bőrfeszesítő krémek, amik serkentik helyileg a vérkeringést, azok is segíthetnek, illetve úgy általában a cellulitisz elleni krémek és testápolók. segít az is, ha masszírozod, illetve zuhanyzásnál szizálkesztyűvel átmasszírozod és minden olyan ami serkenti a vérkeringést és a bőrmegújulást.

Ha nemrég szültél (mondjuk 1 éven belül) és most még fogysz is, akkor ez egy teljesen természetes állapot, hogy a bőröd ki van tágulva, nem kell komolyabban aggódnod, mert idővel, ha foglalkozol is vele, akkor vissza fog húzódni. Mindenki szembekerül ezzel a problémával, aki fogy, de ha szépen tartod a súlyod és nem ingadozik, akkor ez 1-2 éven belül szépen visszahúzódik.

Ha egy kis időd van, akkor otthon csinálhatnál néhány felülést, hasizomgyakorlatot, mert az is szépen serkenti helyileg a vérkeringést (és elég 10 perc/nap, nem kell itt órákra gondolni, viszont azt rendszeresen beiktatni a napirendbe, hogy akkor mondjuk felkelés után, vagy este zihanyzás előtt...stb, ne alkalomszerűen, vagy összevissza)

2011. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig sport nélkül nem sokra fogsz menni. Kipróbálhatsz mindenféle feszesítést, de az drágább, mint a sport, és ugyanúgy időigényes. Már ami tényleg hatásos is... Egyébként nem értem miért ne lenne hetente 2-3x félórácskád mozogni kicsit. Az is nagyon jó, ha sétálsz nagyokat a gyerekekkel, pár megállóval előbb szállsz le a buszról/akármiről, vagy zuhanyzás előtt csinálsz néhány felülést...
2011. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem értem, hogy azt, hogy valakinek kitágult a hasán a bőr, hogy oldja meg az, hogy előbb száll le a buszról... :D

De tényleg felüléssel lehet rajta javítani, viszont fogyni sportolás nélkül is lehet...

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt csak mozgásként javasoltam, de nem számít... Az is nagyon sokat tud számítani, mindenesetre a semminél jobb, mint MOZGÁS.
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!