Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám növeszteni a...

Hogyan tudnám növeszteni a melleim? [plasztika nélkül xD]

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és az osztályban már szinte mindenkinek meltartót kell hordani olyan nagy mellei vannak.. Csak nekem nem. Rajtam még a top is lóg. Alig van mellem.

Hogyan lehet növeszteni? : OO

Nincs valami parktika? : O


2011. szept. 25. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:

*melltartó

*praktika

2011. szept. 25. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Tornázz rá! csinálj olyan gyakorlatokat,amik a mellizmaidat erősítik, és kezd el felszedni pár kilót. Minnél vékonyabb vagy annál kisebb a cicid
2011. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

12 éves még marhára ráérsz.. én 14 voltam mikor melltartót kezdtem hordani, nem szégyen és nem tudod sürgetni a biológiai érésedet, és nem is kell. örülj hogy tudsz nyugodtan sportolni, hason aludni. nekem hiényoznak ezek a tevékenységek.. mmint sportolok csak néha fáj.

szóval élvezd amíg lehet hogy gyerek vagy!! :)

2011. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek : D

Utsó. :

Akkor ráérek ; D

2011. szept. 25. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
szia :) az én melleim is későn kezdtek el nőni. úgy emlékszem, 12 évesen még nekem sem volt semmi :D most 18 vagyok, és még most is nődögélnek :) most 94 cm a körméretem, átlagos testalkatú vagyok, tehát nem a kövérségtől :) 17évesen jöttem össze a párommal és a minap megjegyezte, hogy az "ő kezei alatt" nőttek meg :D szóval tényleg ráérsz. ;) addig élvezd ki, hogy futás közben nem kell tartanod őket a kezeddel :D
2011. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!