Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény a Babé testápoló...

Mi a vélemény a Babé testápoló kozmetikumokról?

Figyelt kérdés
Az epillálástól pettyes lett a lábam, voltam bőrgyógyásznál, aki ezt ajánlotta, de ezelőtt is ajánlgattak nekem többféle kozmetikumot (körömvirágkrém, babaolaj, ésatöbbi...) Elég drága ez a termék, ahhoz hogy próba-szerencsére menjek vele. Valakinek valami tapasztalata vele? Ezt csak rendelni lehet, vagy van olyan bolt, ahol forgalmazzák?
2011. júl. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát epillálás után tényleg jók de...

Nekem is volt egy egész csomag és tiszta petty lett bőrőm ugyhogy inkább használj feketeszappant az nekem nagyon bevált

2011. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fekete szappant? Még nem hallottam róla... Azt hol lehet beszerezni?
2011. júl. 22. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem... de nem tudom honnan érdemes ilyet venni. Illetve hogy folyékonyat vagy szilárdat inkább?
2011. júl. 22. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok

A kozmetikusnál tudod beszerezni én is ott vettem és nekem nagyon bevált és még nem is olyan drága.

Választhatod mindketőt.

Ha neked nincs kozmetikusod akkor akármelyikhez beugorhatsz de legyen sikátoros hely hanem valami keresetebb legyen ott biztos hogy találsz:):)

2011. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban is lehet kapni. A napolajukat használják barátnőmék a babájukon és semmi baja tőle, pedig érzékeny bőrű baba, szóval ez mindent elmond hogy a termék valóban minőségi.
2011. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább fekete szappan:):) Nekem is az nagyon bevált
2011. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!