Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon visszataszító egy...

Nagyon visszataszító egy fiúnak ha a lánynak csúnyán pattanásos a háta?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk válaszát várnám,és írjatok életkort is. Szeretnék már kivágott felsőket felvenni mivel kezd elég meleg lenni,de a dekoltázsom és a hátam elég csúnyán pattanásos. Próbálom lealapozni,de nem sok sikerrel. Szóval? Nagyon gáz?
2009. ápr. 4. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
én 15 éves vagyok és nekem nem pattanásos már hála istennek... (lekopogom) de látszanak a pattanás utáni hegek, amik elég csunyák... de negem nem zavarnak.. én ilyen vagyok... ha velekinek nem tetszik, ne nézze...
2009. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos elég csúnya, főleg ha nyomkorászod és kaparod is. régebben nekem is voltak apróbb pattanásaim a hátamon meg a karomon is a fogamzásgátlószedés előtti időben, én is takargattam. próbáld meg, hogy nem kaparászod ott a bőröd, akkor sztem nem lesz annyira vészes. de ha alapból nagy ronda pattanások vannak ott, én a helyedben felkeresnék egy bőrgyógyászt, nagyon hatásos kenőcsöket, keverékeket tudnak rá felírni! nem hagyhatod, hogy lány létedre ilyen csúnya legyen a hátad.
2009. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Hát elég gáz!Még ha nem is vagy az,ápolatlannak látszol miatta.Én szeretem ha egy lánynak szép a bőre.
2009. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!