Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszataszító a sok anyajegy...

Visszataszító a sok anyajegy egy lányon?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok zöld szemmel,fehéres bőrrel.Jártam szoláriumba,mert nem bírom elviselni a sápadtságot,de egy csomó anyajegy kijött rajtam,főleg a hasamon.Ez visszataszító???Fogalmam sincs,hogyan barnuljak le így...esetleg erre tippek?
2011. máj. 22. 23:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%

Jááááá

Ilyen van??

Mondjuk napon?

2011. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Meg is érdemled. Miért nem napozol inkább? Amúgy visszataszító
2011. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy visszataszító!

De vigyázz a szoláriummal is, a napozással is, az anyajegyeknek nagyon nem tesz jót!

2011. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem visszataszító :) Természetes. Nekem is van anyajegyem , de sosem jutott olyan eszembe, hogy emiatt azt gondoljam magamról, hogy visszataszító lennék mások számára. Attól még lehetsz vonzó, és csinos :).
2011. máj. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért érdemelném meg?Attól még,hogy valaki szoláriumba jár,nem biztos,hogy egy agyatlan plázázó 14 éves fruska...egyszerűen nem bírom elviselni,ha fehér vagyok,télen hogyan napozzak?:) A többieknek köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 23. 01:04
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom te hol élsz, de itt nyár van.
2011. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
01:06 Ne legyél már ennyire érthetetlen és buta
2011. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Amyajegy vagy szeplő?

Mert szeplőkért odavagyok, az nem visszataszítós, sőt.

De anyajeggyel vigyázz, egészségügyi okokból is.

2011. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok anyajegyem van, (kiskoromban nagyon leégtem egyszer, akkor jöttek ki) de soha senki nem mondta, hogy visszataszító lennék, vagy bármi hasonló. sőt, 1-2-t kifejezetten szeretnek rajtam a pasik.

Napozással tényleg vigyázz, és menj el egy bőrgyógyászhoz, ellenőrzésre. Majd ő adni fog tanácsokat, h biztonságosan barnulhass.

2011. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy ja a szolival rontottad el a dolgot.

ha azt szeretnéd hogy eltűnjenek az anyajegyeid vagy kisebbedjenek az a módszer rá hogy évekig elkerülöd a napot és akkor visszahúzódikkb mákszemméretűre, és a szinűk világosodik

egyébként pedig napozz a napon de csak 10 előtt és 4 után fényvédővel.

egyél sok répát, tököt, narancsot, mindent ami narancsszinű mert ez elősegiti a bőr szineződését. vagy barnitó kapszulát imeedeen 20000ftért gyógyszertárban


amúgy dehogy nem zavaró.

2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!