Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette barna hajszínező...

Palette barna hajszínező mennyire jó festett szőke hajra? Tartós?

Figyelt kérdés
28 hajmosásig tart,(color and gloss) festett szőkére festettem rá a közép barna színt. Jól befogta, de nem egyenletesen. Ha 2 hét múlva újra beszínezem, és utána havonta, nem dobja le a festett szőke?
2011. júl. 23. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én még kb. fél éve próbálkoztam ezzel a termékkel. Világosabb barnát szerettem volna de meg se látszott, néhányan meg még azt is hitték hogy sötétebbre festettem. (biztos a fényviszonyok miatt tűnt sötétebbnek) Nekem nem jött be, de lehet csak az én hajam "finnyás" rá :)
2011. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem ilyen festett szőke hajam volt [link]

aztán beszíneztem egy ilyennel [link]

egy 10 tovább hagytam rajta kicsit sötétebb színe is lett de aztán ahogy hétről hétre mostam a hajam kopott a színe és pont azt az árnyalatot érte el végül mint ami a dobozon van és nem is kopott tovább.

2011. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* 10 perccel :D
2011. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! akkor én is kipróbálom, picit tovább rajtahagyom:)
2011. júl. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!