Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé hámlik a homlokomon és...

Eléggé hámlik a homlokomon és a szemem alatt a bőr. Mi a teendő, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
A bőröm többi része meg inkább zsírosnak mondanám. Lehet ennyire szélsőséges a bőröm?
2009. ápr. 4. 14:24
 1/5 anonim válasza:
a bőröd kiszáradt, nálam is ez van, valszeg kifújta a szél, én a helyedben nekiállnék kenni valamivel, ha gondolod menj el kozmetikushoz, biztos tud ajánlani valamit
2009. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nekem hámlik az arcom akkor bevizezek egy puha bolyhos törölközött és azzal körörösen nem tul erősen dörzsölöm rajta...igy leszedem róla a kopásokat:P

a krém sztem enm segit rajta ha az a hámrész már egyszer elhalt nem tudod regenerálni...max ha leszedted rola kenegesd vele:)

2009. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*bocsi a hibákért laptopon vagyok és sietnem is kellett:)
2009. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrradír! Nem is drága és hamar leszedi az elhalt hámsejteket, utána pedig bekenheted egy kis krémmel..
2009. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat! :)
2009. ápr. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!