Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcon pigment foltra fehéritő...

Arcon pigment foltra fehéritő krém, melyik? Ki vagyok akadva, a többi lent!

Figyelt kérdés

3 gyermekem van, és a 3.terhességem alatt elkezdett az arcomon szimetrikusan nőni a barna folt. Nem volt vészes, de most nyárra nagyon erős, és nagyon nagy lett. 1 és fél hónapot kellett volna a börgyógyászatra várnom, mert nincs időpont. Felkerestem egy magán orvost, akinek kifizettem 8ezer forintot, úgy érzem a semmire. Javasolta a pajzsmirigy, és más problémára vonatkozó vérvétel (ezeknek egy részét a TB nem finanszírozza természetesen). Javasolta a fehérítő krémet (1-2ÉVIG történő használat: erre azt hittem viccel :) ), de konkrétan csak 1-et ismer Uniton néven, és fényvédőt, amit eddig is használtam 50-est. Továbbá mondta, ha nem múlik, esetleg a bőrgyógyászati mélyhámlasztásokat (úgy tudja kb 20-40ezer/alkalom, és kb.4-6x kell ) próbáljam, de ő nem foglalkozik vele (ráadásul 1hónap múlva külföldre megy), és nem tud senkit ajánlani....és eltette a pénzt.

Gyógyszertá/ak: uniton4 nincs, majd érdeklődjek valamikor. Nagy Illatszeresek: igen van, 30ml-is 18ezer, ill. 14ezer ft-ért.

Normálisan élünk, de közel nem dőzsőlve. Ennyi pénzt ilyen hosszú időn keresztül nem tudok megvenni.

El vagyok keseredve...komolyan vicc ez az egész...

Valakinek valami ötlete? Köszönöm a figyelmed!!


2011. júl. 24. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy néhol zavarosan fogalmaztam, de indulatból írtam. Korrigálok annyit, hogy az illatszerese, természetesen, nem az uniton4-et akarták ennyiért adni...és a pénzt nem megvenni, hanem kiadni nem tudom... :)
2011. júl. 24. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is van már 4 éve, de nem múlt el semmitől. Igaz nekem nem feltűnő. nekem az arcomon nincs és nem is napozok.

Semmi sem segített!

Bár terhesség után még elmúlhat ha nem piszkálod, csak használj mindig fényvédőt, szalmakalapot!!! Mert nem hogy sötétedhet, hanem még szaporodik is:SS


Itt a májfolt fórum, 3000 kommentből egy személynek sikerült eltüntetnie a foltját, de lehet neki sem véglegesen:

[link]

A végét érdemes elolvasni, de bele s olvashatsz....a a legtöbb kezelés pénzkidobás csak, de azért még ne add fel...


Jó olvasást:)


Amúgy az Unitone4 lehet hogy jó, de eltüntetni nem fogja szerintem:S

2011. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs a 3 "nekem"-ért:D
2011. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!