Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen arcformához milyen haj...

Ilyen arcformához milyen haj illik? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

1 éve lett levágatva tépettre. Eddig oldalfrufrum volt, de soha nem akart rendesen állni. Most megnövesztettem, hogy hátha úgy jobban áll, de nem tudom.

Egyenes hajam van. Még egy kicsi hullám sincs benne.

Lefényképeztem úgy is, hogy hogyan szoktam hordani. Általában össze fonom (hogy ne gubancolódjon) vagy a felét felkötöm.


Szerintetek milyen frizura állna jól? Nem tudom milyen az arcformám, de a homlokom elég magas.


Még egy kérdés: Szerintetek milyen színű a hajam? Nekem olyan semlegesnek tűnik

(viszont befestetni nem szeretném).


[link]


Légyszi kort és nemet is írjatok!

Köszönöm!

20/L


2011. júl. 24. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a hajgumi színét ne nézzétek, most ez volt kéznél :)
2011. júl. 24. 17:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet, linkeljetek képet!
2011. júl. 24. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig egy oldal frufru jól állna: [link]

A hosszúsága meg maradhat mert nagyon szép :) és szerintem sötét/méz szőke hajad van.

17/L

2011. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És szerinted hajlakkal úgy maradna a frufrum? Mert amíg volt, állandóan ráztam a fejem és idegesítő volt, mert a szemembe lógott. Előadásokon pedig el szoktam tűrni egy csattal, de úgy idétlenül áll a magas homlokom miatt.

Annyi eszem pedig nem volt, hogy vegyek egy hajlakkot :D

Nagyon látszik, ha valaki hajlakkal fújja le a haját?

2011. júl. 24. 18:09
 5/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem egy ilyesmi frufru [link] vagy pedig egy [link] ilyen teljes frufru is jól állna.A hajad színe szerintem világos vagy szőkés barna.:)


16/L

2011. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha magas a homlokod akkor teljes frufru


[link]


[link]

2011. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha behajhabozod és utánna kisimítod a fru-frudat akkor ugy marad.Vagy hajhab után hajszárítoval meg korkefével fujasd ki.
2011. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az eddigieknél jobbat nem tudnék mondani, de szemüveg nélkül jobban állnának. asszem átválthatnál kontaktlencsére, persze csak ha akarod
2011. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!