Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ovális alakú arcformához...

Vicuss.. kérdése:

Ovális alakú arcformához milyen haj illik?

Figyelt kérdés

tavaly levágattam rövidre a hajam és eléggé hullámos lett..most már vállig érő hajam van, de nem tudom mit kezdjek a hajammal..nem tudnátok segíteni? :D

Előre is KÖSZÖNÖM :D


2011. jún. 26. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ovális arcformához szinte minden haj illik. Ha inkább kerek az arcod, akkor hagyd hosszúnak, lehetne valami fufrud vagy tépett hajad, ha pedig inkább keskenyebb akkor levágathatod állig vagy fiúsan rövidre. Divatos a tépett haj, és azt bármilyen hajtipusban bele tudod tenni :)
2011. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt én is tudom, hogy majdnem minden hajstílus jól áll..olvastam..és nem kerek az arcom..azt is írják, hogy a tépett haj meg a frufru nem áll jól..a frufru télleg nem áll jól..na de mindegy..köszii :D
2011. jún. 26. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
hát késői a válasz, de talán vkinek ezzel még segítek.:) nekem is ovális a fejformám, te pedig azt írtad h nem áll jól a frufru. nekem viszont nagyon jól :D többen is mondták, meg szerintem is...persze nem nagyképűségből, de sokkal mgabiztosabbank éreztem magam frufruval...bár azt írták az egyik lapon, h nem érdemes eltakarni vele az arcot.
2012. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!