Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szörtelenítő krémet...

Milyen szörtelenítő krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok eddig borotváltam a lábam. Megkértem anyut, h a kozmetikussal legyantáztassam de nem engedte meg, szóval maradt a borotva (amiről anyu szintén nem tud). Ez nagyon megerősítette szőrzetem :S. Amúgy szőke a lábamon a szőr, de nagyon zavar, és cikinek érzem. Milyen krémet jánlotok amit meg tudok venni drogériákban, hipermarketekben (TESCO)? Ezek hónalja is jó?
2011. júl. 25. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én X-epil-t használok és hónaljra , lábra , kézre hátra stb. jó csak arcra nem. Nagyon jól leszedi a szőrt én imádom. Én a Rossmannba szoktam venni , ott a rendes ára 800 Ft. De a Tescoba is lehet kapni. Amúgy meg simán vehetsz gyantát is mert a lábgyantázást nem lehet elrontani , ahhoz nem kell kozmetikus. Az x-epil gyantája is annyiba kerül mint a szőrtelenítő krém. Én ezt ajánlom. Mellesleg a szőrtelenítő krém is olyan mint a borotva (mert ugyanúgy elvágja a szőrt) csak nem igazán erősödik. De sztem érdemes beruházni egy epilátorra is , mert akkor nem kéne gyantát , borotát , szőrtelenítő krémet venni. Amúgy anyukád miért nem engedi? Ez hülyeség. Sztem beszéél vele.
2011. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!