Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az arcpakolás tényleg jó...

Ez az arcpakolás tényleg jó pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Van itthon alma, méz is, és könnyen elkészíthetném... Kinek mi a véleménye róla?


[link]


2011. júl. 25. 12:35
 1/9 anonim válasza:
50%

nemigazán,bár emberfüggő 1 próbát megér.

én a babaszappant ajánlom.

2011. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ,de egy próbát megér.
2011. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pattanásokhoz nem sok köze lesz a pakolásnak, de ártani se árt... Igazából annyi, mint halottnak a csók...
2011. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 skarma ***** válasza:
Fekete szappant ajánlanám... én még csak egy hete használom de már szinte teljesen rendbe tette az arcomat, pedig akkor kezdtem el, mikor éppen megjött, szóval tele voltam patikkal.... De most ha tükörbe nézek, tök okés az arcom, többet nem is megyek kozmetikushoz. Ez a fekete szappan egy csodaszer.
2011. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a fekete szappan a miteszereket is eltünteti?
2011. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 skarma ***** válasza:
Szerintem igen. Én DSM fekete iszapszappant használok, ez pluszba nem szárítja annyira a bőrt, mint az Ilcsi.
2011. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mennyi?
2011. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 skarma ***** válasza:
Én 1500 Ft-ért vettem, és ez egy csomó ideig elég...
2011. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom a gyógyszerészek által kikevert kencéket, pakolásokat, lemosókat és egyebeket. Én 3-4 ezer forintért veszek egy tégellyel, de nagyon sokáig elég és gyönyörű a bőröm. :)

Pedig igazi KATASZTRÓFA volt, csupa nagybetűvel.

2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!