Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény az Alverde termékekről?

Vélemény az Alverde termékekről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék az Alverde márkával kapcsolatban. Leginkább a sampon érdekelne.
2011. júl. 25. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én olíva hennásat használok, nagyon szeretem. Az illata különleges, és nekem rengeteg hajnyavalyám volt (zsíros, korpás hajtő, száraz végek), de segített. Csak ajánlani tudom!
2011. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én csak a sminkeket használom,de azokkal nagyon meg vagyok elégedve.tartósak, olcsók és jó érzés,hogy amikor kifestem magam,nem teszek kárt a bőrömmel.
2011. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A sminkek tényleg jók. Az áruk is elfogadható. Jobb, mint a többi hasonló kategória, de lehetnének jobbak is.


Az ajakbalzsamja jó.


Arclemosót használtam, de nekem nem jött be. Nagyon szárított.


Ami elszomorít, hogy egy csomó termékükben van alkohol. Anélkül sokkal jobb lenne.

2011. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az egyik szemránc krémjük nyűgözött le, az összetevők listája is nagyon korrekt, az ár az csúcs (kb 1000 ft), a hatása pedig olyan jó, gyors és látványos, hogy a nagy kozmetikai cégeknek vinnyogva kellene takarodót fújni és lehúzni a rolót :)
2011. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

15:36-ös válaszoló


Meg tudnád mondani, hogy konkrétan melyik szemránc krém volt?

2011. júl. 25. 16:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Én egy balzsamjukat próbáltam, de az nagyon rossz volt. Durva tapintású és zsíros hatású lett a hajam tőle.
2011. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem a citromos-barackos sampon nem jött be
2011. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

15:36-os vagyok

Erről a krémről beszéltem: [link]

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem a koffeines sampon és koffeines balzsam nagyon bevált! :) Olyan jó csúszós, sima lett tőle a hajam már az első mosásnál. Búcsút mondhattam a vékony szálú hajamnak és helyette egy erős, élettel telit kaptam vissza. Tényleg nagyon jó! :)
2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az ecsetes korrektorát használom, az nagyon bejött nekem... Szépen fed, nem drága és nekem tök sokáig tart. Gondoltam rá, hogy szempillaspirált meg tust is olyat veszek majd, de a tus még nem fogyott el spirált meg kaptam szülinapomra, szóval most már előbb elhasználom azt. :D Viszont anyukámnak elég érzékeny bőre van, és vettünk neki Alverde szappant, az bevált neki. Nagyon nagyon jó illata van, és 250 Ft körül van... Állítólag nincs benne semmilyen színezék, tartósítószer, illatanyag, vagy állati eredetű dolgok.
2011. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!