Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény az Alverde termékekről?

Vélemény az Alverde termékekről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék az Alverde márkával kapcsolatban. Leginkább a sampon érdekelne.
2011. júl. 25. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Most gondoltam rá, hogy kipróbálom a testápolóját is, arról tudtok valamit mondani?
2011. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A korrektort én is használom,nagyon jó,a tusfürdő valahogy nem habzik eléggé és a samponjuk sem vált be,utolsó,a spirált felejtsd el,nagyon ócska.
2011. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Testápolóból próbáltam az olívás-aloe verásat és a fehér tea-jázminosat, hatásra mindkettő jó volt, jól hidratál, állagra hígabb, folyós, nem az a sűrű tejszerű. Könnyű elkenni, egyedül az illatával lehet egy kis gond, bár nekem nem volt bajom vele, elég erős gyógynövényes illatuk volt.
2011. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most vettem fehér tea és jázminosat, nagyon tetszik az illata. :) Meg vettem iszapos arcpakolást is, na ette kíváncsi vagyok, mert a külföldről hozott iszap nagyon jó volt nekem.
2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12:13

Természetes, hogy a tusfürdő nem habzik úgy, mint amihez hozzászoktál, mert az Alverde ugye natúr kozmetikai cikkeket gyárt, tehát nincs telenyomva szintetikus habképző anyagokkal.

2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]


olvassátok el ! Dicsérik nagyon, szerintem holnap veszek is :)

2012. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az összeteőit. Ráadásul tesztelik állatokon. Akkor már inkább rossmannban kapható Isana, vagy a Dm-ben a Balea. Sokkal jobbak, és nem kínoznak meg érte állatokat.
2014. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hogy mi?:)))) Az Alverde a DM márkája, mint a Balea... Nem tartalmaz semmi állati eredetű összetevőt, vegánok használják, mégis honnan vetted, hogy állatokon tesztelik?
2016. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!