Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfelvarrás jobb mint a...

A hajfelvarrás jobb mint a hőillesztés?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Illetve én hajfelvarrást szeretnék és nem tudom hogy melyik a jobb.:( Meg félek hogy nagyon fogás de látszódni hogy póthaj. Valaki tud olyan oldaldt(szalont) ahol nem túl drága a hajfelvarrás de jó és a haj ára is benne van?
2011. júl. 25. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt nagyon jól dolgoznak, én is itt csináltattam, de én hőillesztéssel..ez a legkényelmesebb, és legtermészetesebb módszer..egyáltalán nem látszik,hogy póthaj :) viszont ez a legdrágább

2011. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy a hőillesztéses a legolcsóbb és hogy attól jobban hullik a haj:S És amikor mosod meg fésülöd a hajad akkor nem gond? Szoliba lehet vele menni?
2011. júl. 25. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nem-nem :) a hőillesztés a legdrágább,mert ez a legújabb technika..egyáltalán nem roncsolja a hajamat, már többször leszedték-újrarakták..csak annyi haj hullik ki,ami nem tudott akkor,amikor fent volt a póthaj

vettem hozzá egy hajkefét, direkt ilyen hajhoz van kitalálva :) és amúgy én egyáltalán nem érzem,hogy nem a sajátom..nagyon jó

szolizni lehet vele, persze :)

2011. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocsi a pofátlankodásért, de az előző lánytól kérdeznék: szerinted mitől lehet, hogy fésülkdöm és 5 percen belül összegubancolódik. Pakolom, fésülöm, ápolom...nem értem. Milyen szárazású a hajad? nekem orosz. és még csak 2 hetes!
2011. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia :D pont válaszoltam a kérdésedhez..nekem európai van fent, nagyon jó minőségű, ezért elég drága is volt..de megérte mert így semmi gondom vele :)
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat....hát én ma voltam a fodrásznál és megbeszéltünk egy időpontot. vettem hata Indiai azt mondják nagyon jó. Én a Mikrogyűrűs hajhosszabítás mellette döntöttem, hétfőn megyek hogy feltegyék... valakinek véleménye, tapasztalata erről? Szerintetek jó? Nem fog látszódni? Nem hullik?

Hogyan kell ápolni a hajat? És ezeket hol lehet beszerezni?

2011. júl. 27. 12:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve valaki tudna egy videót mutatni hogyan készül a gyűrűs hajhosszabbítás?
2011. júl. 27. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt leírnak pár dolgot

2011. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!