Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémet használhat...

Szőrtelenítő krémet használhat férfi az arcára?

Figyelt kérdés

vagy az gyenge ahhoz? megborotválkozom, és délután már borostás vagyok... 19 éves vagyok és zavar... majd idősebb koromban lehet h. tetszeni fog, de most nem tetszik.


hogy lehetne elérni, hogy ne kelljen ilyen sűrűn borotválkoznom?


2011. júl. 26. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Háát használni lehet, (mások intim testrészeket szőrtelenítenek vele), de nem hatásosabb, mint a borotva. Kb 20 percet rajta kell hagyni, a ráírt 3 perc sz@rt sem ér. Szemre, szájra, orrnyálkahártyákra vigyázni!


Esetleg ha kibírod a fájdalmat, próbáld meg epilálni v. gyantázni. E téren nincsenek tapasztalataim, de vki biztos segít...

2011. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

áh gyanta letépné az arcbőrömet is

epillálni meg ilyen sűrű és erős szőrt.. hááát :S

2011. júl. 26. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
nagy brutálnak tűnhet, de ha kicsipeszeznéd? aztán utána megint borotválhatnád egy jópár alkalommal és megint csipesz. egyébként szőrtelenítő krémet is használhatsz, de szerintem macerásabb, mint a borotválkozás és az sem biztos, h rendesen lehozza.
2011. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne használd! Szerintem lemarja a bőröd!

Intim testrészre sem szabadna!

2011. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem, hogy a krém kb. ugyanannyi időre tünteti el a szőrt, mint a borotva.
2011. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem nem lenne jó vége ha arcon használnád, nekem lemardta a bőrőm az arcomon és 1 hétig sebes volt.. nagyon csúnya, és a hegek még mindig meg vannak..
2011. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szőrtelenítő krémekre rá van írva, hogy arcra nem ajánlott...
2011. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem akkor a krém kilőve, de hogy érhetném el h. ne kelljen ilyen gyakran?...
2011. júl. 29. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:

van gyanta az arcra. hideggyanta, nem anniyra fáj és nem hagy sebeket maga után:) nekme bevállt a bajuszomhoz és a szemöldökömhöz

16/l

2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Szőrtelenítő krémet eleve nem lehet használni arcon , még nőknek se.

2. Meg tényleg túl gyenge lenne hozzá a krém.


Szerintem ha eddig ugyanazokat a borotválkozáshoz szükséges kellékeket használtad , próbálj ki másikat. Mondjuk a borotva zselét.

2011. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!