Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Tudtok ajánlani olyan...

Csajok! Tudtok ajánlani olyan "kencét" amitől nem pattogzódok ki alul, minden borotválkozás utáni kb 2. napon? Számomra elég kellemetlen és néha fáj is. /testápoló nem használ/

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág krém. Drogériákban kapható, én a Rossmannban vettem kb. 5-600 Ft-ért, és hónapokig elég.
2009. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógyír...Szőrtelenító krém? Esetleg néha radírozd át előtte a bőrt (ahol lehet), hogy leszedd az elhalt hámsejteket. Több irányból borotváld, miután jól feláztattad és persze használj borotvahabot. Utána meg babaolaj talán segít vmicskét.
2009. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan aloé-s termékek, amik kifejezetten borotválkozás/epilálás után használatosak. Én a Babé-ét szeretem, hűsít is.
2009. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!