Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 14 éves...

Szerintetek egy 14 éves sminkelje magát ha úgy jobban "illik " a hajhoz? Lent

Figyelt kérdés
Ma vágattam Frufrut és sminkkel (szemceruza,spirál)valahogy jobban áll .Szerintetek akkor ha úgy jobb sminkeljek ? A szüleim nem igazán szeretik de hát. . :D .
2011. júl. 27. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki akkor igen
2011. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 évvel vagyok idősebb nálad, és nő vagyok, de asszem teljes mértékben megértem a szüleidet. Én a helyükben nem engedném. Kicsi vagy még.
2011. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
otthonra felesleges, de ha mész valahová, és úgy jól néz ki szerintem nyugodtan :))
2011. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem igen ha tényleg jobban tetszik úgy neked.. de minden este mosd le jól.. én 13 vagyok és van mikor sminkelem magam :D de nekem szüleim nem szólnak egyáltalán.. sőőt azt mondják jobb ha ki vagyok festve xd semmi bajod nem lesz tőlle csak este jól mosd le és ennyi:)
2011. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább ne vágass olyan frizurát, ami csak sminkkel jó. xD De ahogy érzed. Csak aztán majd jön az alapozó, mert a frufru miatt tele leszel pattanásokkal, akkor meg már egy kis ez meg az, aztán már ki is vagy vakolva.

Amúgy meg még ne ítélkezz a frizudról, friss az élmény, meg kell szoknod. És ezt ne sminkkel tedd, mert akkor nem magadhoz szokod, hanem a kifestett énedhez. Az meg mégse te vagy teljesen. :D

2011. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13-14 évesen ne sminkeld magad én se sminkeltem annyi idősen :) hidd el rájössz majd hogy igaza van a szüleidnek! :)
2011. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj most mi bajod lesz ha sminkeled kicsit magad??

Majd megtudod,hogy ez macerás néha csúnya meg költséges és akkor abbahagyod. Így tanulod meg. :)

2011. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ha csak egy kis szempillaspirál,szemceruza nem árt,de komolyabb sminkelésbe még ne fogj bele. :D
2011. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!