Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki ilyen hajfesté...

Használt valaki ilyen hajfestéket, aki sötétbarnából akart világosabb barnát? Fodrászok véleménye is jöhet. Link

Figyelt kérdés

Ilyesmi színű hajam van [link]

És ilyet szeretnék: [link]

vagy: [link]


Ezzel a hajfestékkel sikerülhet? [link] hány festés után, és nem lesz az első festés után foltos? Vagy esetleg tudtok jobbat? Nagyon roncsolja a hajat? köszönöm


2011. júl. 27. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eredmény sok mindentől függ, volt-e már festve a hajad pl., ha nem akkor simán elképzelhető, hogy olyan lesz az eredmény amilyet szeretnél, de ha volt már akkor könnyen előfordulhat, hogy meg sem mozdítja a mostani színt...Ilyen cipőben jártam már én is, nekem évek óta barnára van festve a hajam de szerettem volna egy kicsit világosabb árnyalatot, a húgomnak szintén barna a haja de neki természetes barna, mindketten ugyanazt a hajfestéket használtuk, az övé csodálatos tejcsoki barna lett, az enyémen meg meg sem látszódott, hogy befestettem, de még a fényén sem...:( szóval én a helyedben gyűjtenék egy kis pénzt és rendes fodrászra bíznám, tudom, hogy drágább, de ha belegondolsz, hogy ha elrontod mennyit kell megintcsak ráköltened + a hajad is rongálódik az egymásutáni festések száma miatt akkor nem éri meg, a világosításnál az a baj, amitől te is félsz, ha nem teljesen jól csinálod nem egyenletes lesz a szín hatás, ha már a fodrász megcsinálja szépre a színét, sokkal könnyebb utána csak tövet festeni az általa ajánlott elegyből majd
2011. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már volt festve a hajam kb. 3 éve festem.
2011. júl. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!