Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szedett Dm saját márkás...

Aki szedett Dm saját márkás hajnövesztőt mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdett el hatni (ha hatott) és milyen volt a változás? Én eddig 32 kapszulát szedtem be, remélem hamarosan elkezd hatni.
2011. júl. 27. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia

van ilyen?:O:O

kellkellkell kiíkírom próbálni

linkelsz képet?mennyibe került?

2011. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt tisztázzuk, hogy ez nem hajnövesztő. Ez csak egy hajvitamin, ami segít erősíteni a hajat és csökkenteni a hajhullást. Mellesleg gyorsabban is nőhet tőle. Én 1 évig szedtem, most épp szünetet tartok. Kicsi vastagabbak a hajszálaim, de nem mondhatnám, hogy jelentősen gyorsabban nő tőle. Eddig még semmilyen szer nem gyorsította fel látványosan a hajam növekedését, pedig szinte mindent kipróbáltam.
2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amitől gyorsabban nőhet a haj, az hétköznapiasan hajnövesztő :) Nekem nem hullott tőle, szerettem, de a Revalid nekem jobb volt, de ezekkel minddel az volt a bajom, hogy miután abbahagtam, szinte egy hétre rá újra hullott.. kész vagyon.
2011. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy B vitamin komplex és élesztő van benne, mint a revalidban. Ha amúgy nem volt vitaminhiányod, vagy hullik a hajad, de nem a vitaminhiány az oka, akkor semmi változést nem fogsz tapasztalni...
2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34


Neked mivel használt a vitamin, de ha nem szeded hullik a hajad ezért valószínűleg azzal lehet a gond, hogy vagy nem viszel be elég B vitamint természetes úton, vagy pedig nem szívódik fel a vitamin rendesen. A B vitamin a bélből szívódik fel és vízben oldódik, tehát próbálj meg élőflórás joghurtot enni és B vitaminban gazdag kaját, és akkor nem kell vagyonokat költened a mesterséges vitaminokra...

2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Így néz ki: [link]

és 800 Ft a DM-ben.

A többieknek köszönöm a választ. Igazából nekem nem hullik a hajam, max 4-5 szál jön ki fésülködéskor...főként hajnövesztés céljára vettem meg mert hallottam, hogy van akinek úgy nőtt tőle a haja mintha "húznák". Ha vastagszik tőle a hajam annak pedig külön örülök mert nagyon vékony szálú.

2011. júl. 28. 16:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként van vitamin hiányom, nem is kicsi. Zöldséget kb havonta egyszer eszek, gyümölcsöt is 1 héten egyszer, szóval vitaminokat csak húsból és tejtermékekből merít a szervezetem. Tudom, hogy több vitaminban dús ételt kellene ennem, hogy nőjjön a hajam, de anyum nem nagyon vesz zöldséget, gyümölcsöt azért igen...
2011. júl. 28. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk már felemelték 900 Ft-ra. :( De azért még így is olcsó.
2011. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha gyakorlatilag nem eszel vitamindús ételeket, akkor lehet, hogy multivitamin készítményt (is) kéne szedned. Mivel a B vitamin és a cink, ami ezekben a hajvitaminokban van nem túladagolható, ezért akár e mellé is szedheted...

De amúgy megkérhetnéd anyukádat, hogy vegyen olyan zöldségeket, amiket te is megeszel, pl paradicsomot vagy paprikát vagy uborkát a szendvicsbe, ezek nem jelentenek nagy kiadást és az egészséged szempontjából nagyon fontos lenne... (egyébként meg nagyon szomorú, hogy anyukád magától nem vesz, még ha ő nem is szereti, legalább a családnak)

2011. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kicsit túloztam, hogy nem vesz mert szokott venni csak olyat nem vesz amit szivesen megeszek de ez az én hibám mert nem mondom neki...paradicson, paprika mindig van itthon de én nem szeretem magában enni, meg ezeket már unom..:S pedig már az iskola orvos is mondta nekem, hogy változatosabban kéne ennem, nemcsak húst hússal...és 1-2 napig tömtem magam zöldséggel, gyümölcsel, tejtermékekkel meg amiket mondott de nem bírtam ezt rendszeresíteni, lehetsége akkor, hogy emiatt van ennyire eltöredezve a hajam, pedig nem szoktam sűrűn vasalni.
2011. júl. 29. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!