Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jól bevált hajnövesztőt...

Milyen jól bevált hajnövesztőt ismertek?

Figyelt kérdés
A fodrászom nagyon elrontotta a hajam. Már 2 hete csak összefogott hajjal járok. Milyen házi vagy jól bevált praktikákat tudtok hajnövesztésre?
2011. jún. 13. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs csodaszer. Én szinte mindent kipróbáltam. Samponokat, hajszeszeket, tonikokat, pakolásokat, olajokat... Semmi sem hat. Egyedül a hajvitaminok használtak, de azoktól sem nőtt sokkal gyorsabban. Viszont csökkentik a hajhullást és az újonnan nőtt hajszálak kicsit vastagabbak is.
2011. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajvitamin tényleg jó. De hogyha a hajad felfogva hordod az is jó,mert lehet nem veszed észre azonnal,de egy idő után tényleg hosszabb lesz,mint ha csak simán leengedve hordanád. Nekem gyorsabban nőtt a hajam mikor felfogva hordtam.
2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azért is hordom felfogva, mert akkor sokáig nem látom, és mikor egyszer leengedem, meglepően hosszabb lesz :D

Tényleg nem hatnak a házi gyógymódok vagy a hajnövesztő cuccok?

2011. jún. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!