Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátlótól lehet löttyed...

Fogamzásgátlótól lehet löttyedt bőröm?

Figyelt kérdés
mióta szedem, azóta egyáltalán ne feszes meg narancsbőrös, híztam is 8 kg-t bár az eléggé rámfért. most ha elkezdtek komolyan mozogni, sportolni akkor lehet menteni? vagy abba kellene hagynom a szedést? fél éve szedem. de enélkül ki sem tudok mozdulni amikor megjön :/
2011. júl. 28. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

már olvastam pár olyan irományt neten,ahol a nők szerint a narancsbőrt a fogamzásgátló(is)okozza.

Én is így gondolom,mert amikor elkezdtem szedni,rá fél évre kb megjelent a narancsbőr is.Most abbahagyom,mert sok más mellékhatása is van nálam.Viszeres lett a lábam,rosszullétek kerülgetnek,pedig már gyógyszert is váltottam.

Nem mondom,hogy mindenkinek rossz,de az én testemnek sokat ártott.

21/L

2011. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! én nem akarom abbahagyni, mert anélkül tényleg 3 napig semmit nem tudok csinálni. sportolni viszont elkezdenék, szóval arra lennék kíváncsi, hogy ha a fogamzásgátlótól van-e ez, akkor lehet e ellensúlyozni
2011. júl. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!