Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befestessem a...

Szerintetek befestessem a hajam? Bőv lennt

Figyelt kérdés

[link] ilyenre szeretném.

eredetileg szőkésbarna a hajam, kék szemem van, és napbarnított bőröm. szerintetek hogy állna ez a haj? amugy megbeszéltem egy pasival hogy randizunk, és nekem régóta tetszik, félek hogy nem fogok neki tetszeni ezzel a hajszínnel... :/ de ez nem is lényeg, csak az hogy szerintetek jól állna?


2011. júl. 28. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből vsz teljesen fekete lesz. Próbálj elsőre világosabb árnyalatokat ennél, mert sötétebbet még mindig könnyebb világosból csinálni, mint fordítva.
2011. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Biztos hogy jól állna a kék szemedet nagyon szépen kiemelné és jó hogy nem fehér a bőröd vágj bele!
2011. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Színekben kb úgy nézek ki mint te, és a fekete hajszínnel (mert ettől az lenne), kb úgy néztem ki mint hófehérke, hét törpe nélkül.


Ráadásul ez színező, én nem mernék ennyi árnyalattal sötétebbre színezni, tartanék attól hogy foltos.

Randi előtt meg pláne nem javaslom :-)

2011. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ugy utálom az eredeti hajam :/ és igazából szőkét szeretnék, de anya azt nem engedi... nem tudom hogy mi legyen. de köszi az eddigi válaszokat :D
2011. júl. 28. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
jól gondold meg a szőkét és a szívatást. Én fél év után most fogom visszafestetni barnára.(eredeti) Nekem nagyon hosszú hajam volt, de egyetlen szívatás(bár nem fodrász csinálta, de 2-3-4 után is elkerülhetetlen) elégette a hajamat és most lapockámig ér. Nem fogom soha többé leszívatni, fodrász is azt mondta, hogy fél évig kizárt. addig pedig a hajfesték miatt nem lesz szép szőke, narancs lesz és sárgás.. Tehát vissza a barnához. Ha van elég pénzed minimum! minden hónapban fodrásszal csináltatni, kitartásod, és nem zavar ha nem mindig szép a hajad.. akkor csináld. én megbántam:( habár imádom a szőkét!! neis engedje szerintem
2011. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is szőkésbarna az eredeti hajam és én belevágtam abba, hogy befestettem feketére és nem bántam meg! :)

Ha tetszik neked ez a sötét hajszín, akkor szerintem vágj bele te is, de csak ha biztos vagy benne, hogy tetszik! Én is untam már a saját hajszínemet és egyáltalán nem hiányzik, így jobban nézek ki.

2011. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit változtatni szeretnél, próbálkozz az egyfázisú hajszínezőkkel (fodrászkellékesben kapható, 1 tasak az egész). Ez kijön. Lányomnak farsangra ilyennel festettük be, 1 árnyalattal volt csak sötétebb, mint az eredeti, de az is eléggé sokáig látszott (kb 10 hajmosás). És nagyon gyakran mostuk neki.


Ilyenekre gondolok pl:

[link]

2011. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Azt tanácsolom, hogy először teszteld le, h áll. Vannak samponos hajfestékek,amik nem nőnek le,csak kikopnak 24-25hajmosás után. Ezzel a fajta festékkel talán anyukád is megengedi a szőkét,mert nem fog lenőni a szín csak kikopik!:) És igen, randi előtt semmiképp ne fesd be a hajad!!!
2011. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Nem tudom Magyarországon lehet e ilyet kapni.

2011. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kivilágosítod, nem fog az életben "lekopni"! Ehhez festék kell!!

A tartós (24 mosásos) hajszínezők csak sötétebbre festik a hajat, de azok se jönnek ki maradéktalanul soha! Tapasztalat.

2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!