Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam, kék szemem,...

Sötétbarna hajam, kék szemem, és nagyon világos bőröm van. Befestessem-e a hajam vörösre, és ha igen, milyen árnyalat lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
A hajam dús, és enyhén hullámos, de a színét unalmasnak találom: ahhoz nem elég világos, hogy szép aranybarna árnyalata legyen, viszont nem is elég sötét, hogy igazán kiemelje a szemem. Én egy intenzívebb epervörös árnyalaton gondolkodtam, ismerősi körben egyet is értettek velem, de sok helyen olvastam, hogy visszataszítónak találják a természetellenességét. Egy enyhébb árnyalat pár ember szerint akár még természetesnek is tűnhet, mivel nyáron a szemem enyhén zöldes árnyalatú és az orromon is megjelenik pár szeplő. Nektek mi a véleményetek? Ezen kívül még felmerült bennem a festés mivolta is, mert úgy hallottam, hogy a henna és a vegyszeres festék "üti egymást". Nem tudom, hogy a henna mennyi idő után kopik le, ezért komolyabb festés előtt ki szeretnék próbálni egy bemosót, hogy teszteljem a színt. Úgy tudom ez pár napig tart (legalábbis kevesebb ideig mint a színező), szerintetek ugyanúgy roncsolná a hajam a henna a bemosó lekopása után mint mondjuk ha a színezővel vagy festékkel "lép reakcióba"?
2011. júl. 3. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy a hófehér bőr+vörös haj a kedvencem :D Az ilyen lányok mindig megpuhítják a kőkemény szívemet :) Egyetlen plátói szerelmem (és talán az egyetlen igaz szerelmem) is hasonló volt csak neki zöld volt a szeme.
2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is fehér bőröm van és kék szemem (+kapásból két ismerősöm is eszembe jut) és mindünknek volt már vörös haja különböző árnyalatban és nagyon szerettük mind:D
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd barnán a hajadat. Szerintem az annyira szép amikor egy lánynak világos a bőre,kék a szeme és barna a haja. Én például mindig is kék szemet szerettem volna.:S:)
2011. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem fehér bőröm, kék szemem, és gesztenyeszőke hajam van, ha rásüt a fény vörösesen csillog, télen kicsit bebarnul...*-* beakartam festetni sötétbarnára, vagy nagyon élénk vörösre, olyan világos narancsosra, de mindenki lebeszélt, hát gondoltam maradok természetes, és még energiát meg pénzt is spórolok.:)

21/L

2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem rossz ötlet (nyilván könnyebb lenne megítélni ha kép is lenne-hogy milyen a jelenlegi "állapot"-

,de nem akarok követelőző lenni :)

szóval szerintem fehér bőr és kék szem + egy szép vörös árnyalat jöhet...

[link]

[link]

[link]

szerintem ilyenre gondoltál,nekem tetszik(rajtuk:)

az első kettő természetesebb hatású,míg az utolsó intenzívebb árnyalatú...:)

2011. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!