Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól nézek ki?

Szerintetek jól nézek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 28. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik a napszemüvegtől semmi.A hátteret igen kifinomultan és gondosan választottad meg.:)
2011. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel
2011. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na jóó..De itt nem is a háttér a lényeg hanem én..amugy meg nem tehetek rola hogy egy képen mindenkinek rögtön a háttér villan meg...amugy meg itt én vagyok a lényeg.
2011. júl. 28. 23:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én is. vedd le a szemüveget és a sálat, ha melíroztatva van a hajad azt is hagyd abba. valahogy igényesebben állíts be a frizurád, meg magadat is és keress egy elfogadható hátteret és kérj meg valakit akinek van viszonylag rendes fényképezője, h legyen szíves csináljon rólad egy képet.
2011. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2011. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A napszemüveg miatt nem lehet megmondani, hogy hogy nézel ki, mivel a fél arcod eltakarja, a tested többi részéből eg amúgyse látszik semmi, és még ködös is kicsit a kép...

De amúgy nekem nem tetszik a stílus se, meg a hajad azzal, hogy ilyen tincsekbe össze van ragadva és a fejedre simul elég igénytelen..

2011. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ez wan..Amugy mg te is megtanulhatnál helyessen irni ahogy elnézem:D
2011. júl. 29. 00:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint ahogy nekem se ártana....LOL
2011. júl. 29. 00:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit vagy felháborodva? Ez egy borzasztó kép, nincs mit beszélni róla. A helyesírásról meg ne magyarázz, olvasd vissza magad. Csinálj egy értelmesebb képet, szemüveg nélkül, fehér háttérrel például, mert ez értékelhetetlen.
2011. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy mindenki más helyesen írt rajtad kívül.


És még az, hogy hiába nyivákolsz, hogy "itt én vagyok a lényeg ne a háttért nézd blablabla". Akkor rakj fel olyan képet, ahol te vagy a lényeg és nem a háttér. Egy kép árulkodik az ember személyiségéről, háttérrel együtt. Sokat elárul rólad, hogy az egész fejedet kitakarod egy napszemüveggel, és a fejtartásod is árulkodó. És figyelj a stílusra, amit használsz a többiekkel szemben, mert könnyen leírhatod magad a bunkózással, így ne is várd, hogy pozitív véleményeket kapsz.


Szóval: ha tényleg érdekel az emberek véleménye, tegyél fel egy használtató képet és fogadd el a kritikát.


18/L

2011. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!