Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon merész...

Szerintetek nagyon merész "hajviselet" lenne ez?

Figyelt kérdés

Most megyek 9-be és azt szeretném tudni,hogy ez milyen haj lenne? Mármint szerintetek túl merész?A színe és a vágás is ilyen lenne.


[link]


kb. ilyen barna hajam van:


[link]


És ehhez milyen szín állna jól? Szőke esetleg? :)

Vagy ha nem ilyen lenne,akkor má fazonúra vágatnám,de valami más színnel;Lila,pink,vagy egyéb;szóval nem ez a vörös,fekete,szőke,stb.

Akkor az ilyen hajba milyen szín állna jól? :)

előre is köszi a válaszokat.


2011. júl. 29. 03:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!Ha ilyen egyéniséged van,akkor nem merész.Ha visszafogottabb vagy akkor nem ajánlom,de ellenkező esetben a stílusoddal passzolni fog.
2011. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fúj szerintem nagyon csúny, én nem csináétanám meg és ahogy mondod nagyon merész. nekem nem tetszik mert olyan összecsapott munának néz ki, hogy egy rövid tincs itt egy kis festékfolt ott. nekem nagyon nem jön be.
2011. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szar
2011. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:O Nehogy elrontsd az szép hajad azzal hogy szőkére/feketére festeted!!! Szerintem légy természetes, göndörítsd be vagy vasald néha, fogd copfba...stb. :))
2011. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a formája de a színe az nem túlzottan.Szerintem csak vágasd formára és a festést felejtsd el
2011. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel kezdd a sulit.. Először illeszkedj be, szerezz barátokat, ők majd megmondják. Az is lehet, hogy addigra megváltozik a véleményed. Mint minden társaságban, itt is lesznek olyanok, akiknek nem fog tetszeni az, ami nem átlagos. Én 11-ben csináltam kék tincseket, és ha az osztály nem is annyira, de a tanárok nagyon csúnyán fogadták.

Válassz egyelőre inkább természetes színű hajat, aztán majd látod, hogy milyen lenne a fogadtatás. :)

2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!